Школа футболу створена  для дітей віком від 7 до 12 років. Наші кваліфіковані тренери беруть майбутню футбольну зірку під своє крило (свою опіку), незалежно від того, має дитина футбольний досвід чи ні. Команди розділенні на вікові категорії та поділені на різні групи в залежності від рівня підготовки, що дозволить дітям почувати себе комфортно і поступово навчатися.

На тренуванні виділяється багато часу на роботу з м’ячем та вдосконалення техніки ведення.  Тренери заохочують дітей  самостійно приймати рішення  на полі,  забезпечуючи безпечне середовище, яке дозволяє їм вільно та впевнено зростати та  іноді робити помилки. Наші футболісти швидко навчаються  контролювати і передавати м’яч на швидкості,  також увага приділяється відпрацюванню засвоєних технічних вмінь та їх вдосконаленню .

В залежності від підготовки дітей тренування стають швидшими та інтенсивнішими.  План розвитку гравця включає: вирішення проблем, обізнаність з м’ячем та грамотну техніку. Наші тренери мають не лише ліцензії, а й являються діючими футболістами Львівських футбольних команд, які з професійним підходом навчають дітей.

Заняття призначені для дітей, які хочуть бути майбутніми зірками футболу,  грати заради задоволення, заводити нових друзів та освоювати нові навички. Якщо ваша дитина зацікавлена у приєднанні до команди, тоді вам до нас . З нами зростають справжні чемпіони.

Переваги Junior football school

  • Голандська методика для дітей від 7-12 років;
  • Триразове тренування по 1 год 15 хв.;
  • Два професійні тренери;

© 2019 Всі права захищено. Академія раннього розвитку футболу

Догори

Запис на перше
безкоштовне заняття